Betcup Lisansı

Şubat 21, 2021 Posted in Betcup Blog by Yorum yapılmamış
Betcup lisansı olmasından dolayı piyasa içinde güvenilir olarak tanımlanan işletmelerin içine çoktan girmesini başarmıştır. İzin belgesi olarak da bilinen lisansın olması çok önemlidir. Betcup lisansı, şirketin bir otoriteden oyun oynatma konusunda gerekli yetkinin alınmış olduğunun en açık göstergesidir. Ofisin bu izin belgesine dair şunları söylemek lazım;
  • Betcup oyun komisyonu lisansı edinimi, işletmenin piyasaya giriş yapmasından önce gerçekleşmiştir. Yani şirket bu konudaki tüm hazırlıkları tamamlamış ve bunun ardından müşteri kabul etmeye başlamıştır.
  • Betcup oyun lisansı Curaçao oyun komisyonu tarafından sağlanmıştır. Birçok kişi bu ülkenin adını Hollanda Antilleri olarak da bilmektedir. Bundan dolayı ofisin her anlamda güvenilir olduğunu ifade edebiliriz.
  • Lisanın detaylarına baktığımız vakit ise karşımıza 8048/JAZ ibaresi çıkar.
Lisansın Kontrol Edilmesi: Betcup işletme lisansı sahte değildir. Özellikle son yıllarda sayıları çok olmasa da bazı işletmeler, oyun komisyonlarının logolarını koyarak sanki gerçekten izin almış gibi bir hava oluşturuyorlar. Bu şirket ise lisansı, yapmış olduğu başvuru ve bunun ardından sunmuş olduğu belgeler sayesinde edinmiştir. Bundan dolayı hiçbir sorun söz konusu değildir. Çünkü sitenin en alt kısmında bir oyun komisyonu logosu bulunmaktadır. Aynı zamanda bir link olmasından dolayı tek bir kere tıklamak yeterlidir. Ardından yeni açılan ve oyun komisyonuna ait sayfada işletmenin adının olduğunu görüyoruz. Firmanın lisans numarası burada ifade edilmiştir. Valid ibaresi geçerli demektir ve o da lisansın hemen üstünde yazar. Lisansın Sağlamış Olduğu Avantajlar: Lisans demek, şirketin denetim altında olması anlamına gelir. Bet işletmesinin üstünde her daim onu kontrol eden ve aynı zamanda farklı zaman dilimleri içinde değişik hizmetlerini denetleyen bir şirketin olması elbette oyuncular için avantajdır. Bu sayede hiçbir soru işareti ve şüphe olmadan hesap açabilirsiniz. Total Gaming Solutions bünyesinde yer alan ofis, almış olduğu bu lisansın hukuk kurallarına göre hareket etmektedir.

Yorum yapın